סיום מחזור ג'- תכנית ההתמחות Starship

38 סטודנטיות וסטודנטים מהמחלקות להנדסת תוכנה, הנדסת מערכות תוכנה ומידע ומדעי המחשב סיימו בשעה טובה את המחזור השלישי של תכנית ההתמחות להייטק המשותפת לפארק ההייטק גבים נגב, אוניברסיטת בן גוריון בנגב ועמותת אלומה.

המחזור הסתיים היום, ה-11.8.2021 עם מפגש סיום מרגש במסעדת הJem’s בפארק, יחד עם נשיא אוניברסיטת בן גוריון, פרופסור דניאל חיימוביץ, ראשי המחלקות להנדסת תוכנה …., מרצה הקורס, פרופסור ארנון שטורם, נציגות המרכז לפיתוח קריירה, מנכ"ל פארק ההייטק גבים נגב, רועי צוובנר, נציגי החברות, המנטורים והמתמחים.

תכנית ההתמחות הנה מסגרת ייחודית שפותחה בפארק ומסייעת לחבר בין הסטודנטים המתמחים לבין חברות ההייטק בפארק. כל מתמחה מלווה על ידי מנטור מטעם חברת ההייטק וביחד הם מבצעים פרוייקט פיתוח שהוגדר על ידי החברה. לצד ביצוע הפרוייקט המתמחים משתתפים גם במפגשי Meetup מקצועיים המועברים ע"י אנשי פיתוח בכירים מקרב חברות ההייטק, בדגש על גישה יישומית בתעשייה. במפגשים אלו משולבים גם תכנים תעסוקתיים ומיומנויות לקידום הקריירה.

אנחנו מאושרים וגאים על סיום המחזור השלישי של התכנית. הבוגרים שלנו יוצאים עם כלים וניסיון ממשי בעבודה בחברות מובילות בתעשייה ומגוייסים על ידי החברות בפארק בהצלחה מרובה.

זהו צעד משמעותי נוסף בתכניות פיתוח ההון האנושי כאן בפארק לטובת המשך פיתוח האקוסיסטם הדרומי שלנו.

נאחל בהצלחה לכל הבוגרים.

לראש
העמוד