פתיחת מרכז הפיתוח של סייברארק

חברת הסייבר הישראלית CyberArk חנכה ביוני 2021 את מרכז הפיתוח שלה אצלנו, בפארק ההייטק גבים נגב, בסמוך לקמפוס התקשוב החדש של צה"ל ולאוניברסיטת בן גוריון בנגב.

סייברארק, הנסחרת בנאסד"ק, היא מובילה גלובלית בתחום אבטחת זהויות. לקוחות החברה כוללים 6,700 ארגונים ברחבי העולם, בהם מעל 50% מחברות ה-50 Fortune.

"המיקום בדרום הארץ, ובבאר שבע בפרט, הוא יתרון וגם ערך עבורנו", אמר חן ביתן, מנהל סייברארק ישראל וסמנכ"ל מוצרים גלובלי. ״הסמיכות לקמפוס חיל התקשוב, לאוניברסיטת בןגוריון, למותגים גלובליים ולסטארטאפים שיושבים בקריית הסייבר בבאר שבע היא יתרון עצום הן לחברה והן לעובדים. אנו שמחים על ההזדמנות לתרום את חלקנו בבניית האקוסיסטם המיוחד הזה של ממשלה, אקדמיה ותעשיה בבירת הנגב, ולסייע לחיזוק תעשיית ההייטק הישראלית ומיתוגה של באר שבע כמרכז סייבר עולמי".

פתיחת מרכז הפיתוח היא צעד נוסף במסע הארוך של סייברארק, מסטארטאפ ישראלי פורץ דרך לחברה גלובלית גדולה, שממשיכה לצמוח ולעמוד בחזית החדשנות ומגנה על המידע הרגיש ביותר של הארגונים המובילים בעולם", אמר אודי מוקדי, מנכ"ל ומייסד סייברארק. "עובדינו במרכז החדש משתלבים במערך המחקר והפיתוח הכללי של החברה, ואנו גאים על כך שהחדשנות כחוללבן של סייברארק תגיע מעתה ללקוחותינו הגלובליים גם מכאן, מבירת הנגב של ישראל".

יגאל אונא, ראש מערך הסייבר הלאומי הפועל מפארק ההייטק גבים נגב, מסר כי  "סייברארק, אחת מחברות הסייבר המובילות, מצטרפת לאקוסיסטם המשגשג בפארק יחד עם חמ"ל מערך הסייבר הלאומי, יחידות הסייבר והמחשוב של צה"ל, עשרות חברות הייטק וסייבר, ואוניברסיטת בן גוריון. הגנת סייבר עושים יחד כקהילה, והצטרפות ענקית כמו סייברארק תתרום באופן משמעותי לחיזוקה וביסוסה של באר שבע כבירת הסייבר של ישראל״.

החברה נמצאת כעת בשלבי גיוס עובדים.
לינק לצפייה במשרות הפתוחות: https://jobs.gyntechpark.com/companies/cyberark

נאחל ל-CyberArk  המון בהצלחה בפתיחת מרכז הפיתוח שלה אצלנו בפארק ובגיוסים!

לראש
העמוד