גב-ים נגב 360°

ברוכים הבאים לעתיד
פארק ההיי-טק גב-ים נגב שוכן בלב רובע החדשנות החדש של באר שבע, בצמוד לקמפוס אוניברסיטת בן-גוריון, למרכז הרפואי האוניברסיטאי "סורוקה" ולקמפוס אגף התקשוב החדש של צה"ל. הפארק מוקף באלמנטי מים ייחודיים, אגמים, בריכות נוי ופינות צל, ומרושת בנתיבי אופניים ושבילי הליכה, לצד שדרה המשובצת מסעדות, בתי קפה וחנויות לייף סטייל. מיקומו האסטרטגי של הפארק, קרוב לצירי התנועה המרכזיים, לתחנת הרכבת ולמרכז העיר ומבטיח נגישות מיטבית למתחם מכל האזור וממרכז הארץ.
סביבת העבודה שהוקמה בפארק שואבת השראה ממרכזי היי-טק מובילים בעולם, ומגשימה כאן, בלב הנגב את ה"סיליקון ואדי", מרכז חדשני ומפתיע שמושך אליו בשנים האחרונות את חברות הטכנולוגיה המובילות בעולם.
וזו רק ההתחלה.

שירותי הפארק

בין שירותי הפארק תוכלו למצוא שירותים מגוונים כגון סיוע בגיוס עובדים וחיבור להון אנושי איכותי, ירידי תעסוקה, תוכניות הכשרה לעובדי ולמנהלי החברות בפארק, חיבור לחוקרי אוניברסיטת בן-גוריון ולחברת היישום המסחרי של האוניברסיטה הפועלת בפארק, סיוע במסלולי תמריצים ממשלתיים, סיוע בהשמת תעסוקה לבני/בנות זוג של עובדי החברה, גני ילדים, שדרת מסעדות ומסחר, חדר כושר, מרכז אנרגיה חסכוני וירוק ועוד. בכל אחד מבנייני הפארק תוכלו ליהנות מהסטנדרט הגבוה ביותר של מעבדות ומשרדים, מפרט טכני איכותי הכולל את המערכות המתקדמות ביותר בעולם. בנוסף הפארק מספק שירותי ניהול, אחזקה ושמירה בסטנדרטים הגבוהים ביותר, המאפשרים את סביבת העבודה המותאמת למכלול הצרכים של מרכז הפיתוח שלכם.

סטנדרטים בינלאומיים

הפארק תוכנן ונבנה בסטנדרטים בינלאומיים לבנייה ירוקה ושמירה על הסביבה בתקן LEED הבינלאומי. בין מתכנני הפארק נמנים משרדי האדריכלות המובילים בעולם ובארץ ביניהם פירמת HOK הבינלאומית, ומשרד האדריכלים משה צור. בין החברות היזמיות בפרויקט ניתן למנות את חברת גב-ים, החברה המובילה בישראל בהקמת פארקי היי-טק ומתחמי תעסוקה כמו גם את KUD , חברת בת של תאגיד הענק היפני Kajima , בעלת ניסיון עשיר בהקמת פרויקטים מובילים בארה"ב וברחבי העולם במודל PPP.

ניסיונה העשיר של חברת גב-ים בהקמה וניהול של מתחמי היי-טק ועסקים בישראל, ובאפיון הצרכים המיוחדים של חברות הטכנולוגיה הגדולות בעולם מאפשרים לכם ליהנות מסביבת עבודה חדשנית ומתקדמת, המותאמת במיוחד לצרכי הפיתוח של חברתכם.

אירועים וכנסים

כחלק ממכלול השירותים לדיירי הפארק, אנו דואגים לפתח בפארק קהילה ייחודית ולמצב את המתחם כ HUB-טכנולוגי בינלאומי. במסגרת הפעילויות בפארק אנו מקיימים ירידי תעסוקה, יוזמים תכניות הכשרה למנהלות ותכניות התמחות בהייטק כגון Starship, תכנית Enter לשילוב הקהילה הבדואית בהיי-טק, מפיקים כנסים טכנולוגיים בינ"ל ומיטאפים מקצועיים, ומעודדים פעילות ספורטיבית בקרב העובדים.

במטרה לייצר סביבת עבודה מושלמת, הקמנו בפארק שדרת מסחר איכותית בקומות הקרקע של בנייני המשרדים ברחבי הפארק. בשדרה תוכלו למצוא מסעדות, חנות נוחות, בית קפה, חדר כושר מרשים, מבשלת בירה בה מופיעים האמנים המובילים בארץ ועוד. עובדי הפארק נהנים ממגוון שירותים מסחריים המקלים ומנגישים עבורם את שירותי היומיום. הפארק הולך ותופס את מקומו כרובע עירוני ייחודי בפסיפס המקומי.

לראש
העמוד